BEATA

Mrówczyńska – Łozowska

W branży architektonicznej pracuje od 16 lat. Od 2009 roku prowadzę własną działalność pod nazwą Stacja Projekt. W tym momencie posiadam stacjonarne biuro projektowe oraz zespół wykwalifikowanych projektantów.
Każdy projekt traktuję indywidualnie, wysłuchuje potrzeb i marzeń klienta. Łączę potrzeby z ergonomią i pięknem. Staram się umieszczać nieszablonowe rozwiązania oraz w miarę budżetu- nowości, jakie wchodzą na rynek. W tym celu cały czas uczę się, śledzę trendy, uczestniczę w szkoleniach oraz wyjeżdżam na targi te w Polsce jak i za granicą.
Zawód projektanta wnętrz to troszkę zabawa w psychologa dlatego ważna jest umiejętność wysłuchania drugiej osoby i wydobycia najlepszych pomysłów na światło dzienne
Zespół, który działa u mojego boku, to osoby praktycznie z każdej branży powiązanej z architekturą wnętrz. Dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować Wasze marzenia i wprowadzić je w życie.

Razem jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet największemu wyzwaniu. Projektujemy małe i duże obiekty. Począwszy od łazienek, kuchni a skończywszy na restauracjach, hotelach. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy, realizując setki inwestycji, powoduje, że czujemy się pewni w swoim fachu.

Zapraszam do współpracy!

Nasze referencje

Dwor Artusa
G132
Little Egoist
Mouli

Więcej Artykułów

Projekt i realizacja Agencja Social Media Pollyart

DARMOWA WYCENA

Poprawnie uzupełnij wszystkie pola.