Więcej z naszej oferty

NAJNOWSZE REALIZACJE

ETAPY WSPÓŁPRACY

GDZIE PRACUJEMY?


W dzisiejszych czasach nie ma znaczenia miejsce, z którego zamawiają Państwo projekt ze względu na stały kontakt z nami drogą internetową. Stacjonarnie obsługujemy województwo kujawsko-pomorskie.

ZOBACZ JAK ZAMÓWIĆ

PRZEZ INTERNET

 

Co wyróżnia

Stację Projekt?

ZAUFALI NAM

m.in.: Piekuś, Restauracja Mistrz i Małgorzata, Torimpex, Poldrut, Dentus, Magda Foeller, One Sport, Mouli i wiele innych.

BEATA

Mrówczyńska – Łozowska

W branży architektonicznej pracuje od 16 lat. Od 2009 roku prowadzę własną działalność pod firmą Stacja Projekt. W tym momencie posiadam stacjonarne biuro projektowe oraz zespół wykwalifikowanych projektantów.

Każdy projekt traktuję indywidualnie, wysłuchuje potrzeb i marzeń klienta. Łączę potrzeby z ergonomią i pięknem. Staram się umieszczać nieszablonowe rozwiązania oraz w miarę budżetu- nowości, jakie wchodzą na rynek. W tym celu cały czas uczę się, śledzę trendy, uczestniczę w szkoleniach oraz wyjeżdżam na targi te w Polsce jak i za granicą.

Zawód projektanta wnętrz to troszkę zabawa w psychologa dlatego ważna jest umiejętność wysłuchania drugiej osoby i wydobycia najlepszych pomysłów na światło dzienne

Zespół, który działa u mojego boku, to osoby praktycznie z każdej branży powiązanej z architekturą wnętrz. Dlatego wszystkie nasze pomysły jesteśmy w stanie zrealizować a później przełożyć to na rysunki, a następnie na rzeczywistość.

Razem jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet największemu wyzwaniu. Projektujemy małe i duże obiekty. Począwszy od łazienek, kuchni a skończywszy na restauracjach, hotelach. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy, realizując setki inwestycji, powoduje, że czujemy się pewni w swoim fachu.

Zapraszam do współpracy!

Więcej Artykułów

© Copyright 2023 - Agencja Social Media Pollyart

DARMOWA WYCENA

Poprawnie uzupełnij wszystkie pola.